Owijka na kierownicę rowerową Sio Dura

Owijka na kierownicę rowerową Sio Dura

Owijka Sio Dura to innowacyjny, trwały i ekologiczny produkt. Brak kleju z tyłu, można go wielokrotnie owijać bez pozostawiania kleju na kierownicy.

  • Odporna na promienie UV/słońce, odporna na ciepło, można prać. Te cechy zwiększają jej trwałość. Idealne rozwiązanie do triathlonu, sportów przełajowych.

  • Zaprojektowana z ulepszonym procesem spieniania, doskonale wspiera chwyt dłoni.  

  • Ulepszone wsparcie tłumienia odpowiednie do jazdy na długich dystansach.

  • Nadaje się do wszystkich kształtów kierownicy: okrągłych, zintegrowanych, płaskich i aero. 

  • Idealna do przełajów, sportów triathlonowych i długodystansowych przejażdżek.

  • Pełna gama kolorów pasująca do wszystkich kolorów ram.

Owijka na kierownicę rowerową Sio DuraOwijka na kierownicę rowerową Sio Dura

Owijka na kierownicę rowerową Sio Dura

Jaka komfortowa owijka do Gravela? 

   Rower typu Gravel zyskał bardzo na popularności. Stał się ostatnio bardzo modny. Zastępuje coraz częściej rowery MTB spisując się całkiem dobrze na większości terenowych ścieżek rowerowych w naszym kraju. Jeszcze do niedawna przypominjący rower szosowy mknący w terenie kojarzył się głównie z kolarstwem przełajowym. Teraz to jest właśnie Gravel.

Gravelowa owijka rowerowa. Co powinno charakteryzować owijkę przeznaczoną do Gravela?

   Nasze ręce podczas jazdy Gravelem w terenie narażone są na wiele niedogodności. Zwłaszcza długa jazda z dużą prędkością potrafi dać się bardzo we znaki. Owijka do gravela (lub roweru przełajowego) powinna w sposób maksymalny tłumić drgania na nierównej nawierzchni. Dlatego jest ona grubsza, wykonana z materiału, który nie tylko doskonale amortyzuje drgania i dodatkowo jest miękka i miła w dotyku. Taka owijka poprawia niesamowicie komfort i sprawia, że jazda staje się o wiele przyjemniejsza.

Owijka na kierownicę rowerową Sio Dura

Drugi niezwykle waży aspekt to parametry materiału z jakiego wykonana jest owijka przeznaczona do jazdy w trudnym terenie, często w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Materiał ten powinien być absolutnie nie poślizgowy nawet podczas jazdy w deszczu. To gwarantuje nam bezpieczeństwo. Nie powinien być również toksyczny i nie powinien w żaden sposób wchodzić w reakcje z potem.

Jazda w terenie to również pył, brud i wiele innych zanieczyszczań. Dlatego owijka powinna wytrzymywać więcej niż tyko jedną jazdę.. Możliwość jej ściągnięcia, uprania i ponownego założenia to bardzo ważna cecha. Zaoszczędzimy w ten sposób sporo pieniędzy oraz będziemy mogli się cieszyć czystą i zadbana owijką.

Owijka na kierownicę rowerową Sio Dura

Komu możemy polecić owijki Sio Dura ?

Zapewniają one wysoki komfort podczas jazdy w trudnym terenie. Bezpieczeństwo w każdych warunkach. Dzięki montażowi bez użycia kleju mamy możliwość utrzymywania jej w czystości.

Owijkę Sio Dura polecamy przede wszystkim użytkownikom:

- rowerów gravelowych

- kolarzom przełajowym

- triathlonistom

- rowerzystom długodystansowym

Kolorystyka. Jaki kolor owijki ?

Decydując się na owijkę do swojego roweru mamy w ofercie całą gamę kolorów. Bez wątpienia uda się dopasować kolorystycznie do naszego jednośladu.

 - kolor czarny

 - kolor szary

 - kolor czerwony

- kolor pomarańczowy

- kolor biały

Owijka na kierownicę rowerową Sio Dura