Jako ceniona firma dostarczamy rowerowe, silikonowe gripy, np. MTB. Bez wątpienia pewny chwyt kierownicy jest kluczowym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo i komfort jazdy zarówno po szosie, jak i górskim terenie. Sprzedawane dodatki ułatwiają idealne trzymanie i prowadzenie jednośladu nawet w trudnych warunkach, a przy tym są odporne na czynniki zewnętrzne. Jeśli poszukujesz doskonałych, nowoczesnych i bardzo dobrze wyglądających akcesoriów kolarskich do swojego sklepu czy serwisu, to koniecznie obejrzyj ofertę i skorzystaj z usług Guee!

Wybór odpowiednich gripów

Amator i profesjonalista powinien dobrze przemyśleć wybór silikonowych gripów. Wyróżnić można modele o niewielkiej lub znacznej grubości. Przyzwoicie tłumią one wstrząsy i są naprawdę odporne na zniszczenia. Producenci dostarczają również artykuły wykonane z pianki, które należą do najnowocześniejszych dostępnych obecnie rozwiązań. W czasie kupowania dodatków takich jak chwyty rowerowe, np. MTB, należy też ocenić ich estetykę. Niewątpliwie ponadczasowo eleganckie i uniwersalne będą wyroby w czarnym kolorze.

Szeroka oferta gripów rowerowych MTB

Aby spełnić wymagania dużych i małych firm oferujemy doskonałe gripy rowerowe MTB. Pochodzą one od cenionych producentów, od lat tworzących zaawansowane akcesoria do jednośladów. Sprzedawane chwyty zostały zaprojektowane przez specjalistów, więc wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, co pozwala uniknąć dyskomfortu, drętwienia palców czy nadgarstków. Zrobione je z trwałych tworzyw silikonowych odpornych na wysokie i niskie temperatury, a także wodę. To wszystko sprawia, że nadają się do różnego typu jednośladów oraz są idealne dla osób preferujących spokojny albo ekstremalny styl jazdy.

Kup chwyty rowerowe

Jeśli chcesz dostarczać klientom najlepsze dodatki rowerowe, to sięgnij po proponowane gripy silikonowe. Dostępne u nas chwyty do dwukołowych pojazdów, np. MTB pozwolą na długie podróżowanie bez odczuwania dyskomfortu. Umożliwią także wygodniejsze kierowanie pojazdem. Zapewniamy profesjonalną obsługę zamówień, jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających kontrahentów oraz gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Zamów już teraz!

 

Gripy silikonowe

Gripy silikonowe